Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ježkovo peklo 2009

                            Ježkovo peklo 14.-15.4.2009

V sobotu 14. března 2009 se naše družstvo zúčastnilo netradiční soutěže s názvem Ježkovo peklo ve Velkém Beranově. Netradičnost soutěže spočívala v tom, že šlo o cvičení, které mělo dvě části. A to část odpolední, kde se odehrávala štafeta a část noční. Noční část se odehrávala v okolí Jihlavy.Propozice soutěže byly dost tajemné, a tak žádný ze sborů pořádně nevěděl, do čeho vlastně jde - stejně tak, jako se děje při "ostrém" zásahu. Základnou se stal kulturní dům ve Velkém Beranově.

img_0938.jpg

 

img_0935.jpgMezi těmito částmi ještě proběhla pořadová příprava jednotlivých družstev, tato disciplína nebyla hodnocena a byla pouze pro pobavení.

Při noční části se plnily tyto zásahy: Požární útok, povodně, požár stavení s uvězněnou osobou, technická závada, znečištěná studna, bytový požár, barevná hudba, nouzové zásobování vodou, záchrana osoby, záchrana zvířat a dorážka na konec.

Této soutěže se zúčastnilo šestnáct družstev a naše družstvo se umístilo na 13 místě.

sdh-soutez-peklo-nastup.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Portrét
Počasí
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2017 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 74120
Měsíc: 600
Den: 16